poniedziałek, 30 maja 2016

Wypożyczalnia koncentratorów tlenu

Osoby cierpiące na zaawansowane i przewlekłe stany chorobowe płuc muszą korzystać z tlenoterapii. Polega ona na podawaniu tlenu za pomocą koncentratora. W zależności od zaawansowania choroby tlenoterapia trwa od kilku do kilkunastu godzin. Wszyscy pacjenci z zaleceniem tlenoterapii powinni otrzymać koncentrator tlenu w ramach ubezpieczenia NFZ. Niestety ten realizuje tylko ok. 10% rocznego zapotrzebowania, co powoduje kilkuletnie kolejki oczekiwania. Alternatywą jest wypożyczalnia sprzętu medycznego. W ramach abonamentu można wypożyczyć w niej stacjonarny koncentrator tlenu lub koncentrator przenośny. Atrakcyjną ofertę posiada firma Patronus z okolic Bielska-Białej. 

PATRONUS - Koncentrator Tlenu Wypożyczalnia 24h
ul. Beskidzka 135, 43-370 SZCZYRK
tel. 795078048


Za wypożyczenie sprzętu nie trzeba wpłacić kaucji, a w ramach abonamentu klient otrzymuje bezpłatny całodobowy dostęp do infolinii


W wyznaczonych rejonach koncentratory dowożone są bezpłatnie, w pozostałych za pośrednictwem firm kurierskich. Patronus oferuje bezpłatny instruktarz obsługi wydzierżawianych urządzeń. Dodatkowo klienci mają możliwość zakupienia wszystkich materiałów eksploatacyjnych kompatybilnych z koncentratorem. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie http://www.patronus-med.com. To rzeczywiście atrakcyjna oferta na rynku.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz