wtorek, 9 sierpnia 2016

Biuro rachunkowe "EVA"

Prowadzenie ksiąg rachunkowych, obsługa kadrowo-płacowa, pomoc w założeniu działalności gospodarczej oraz reprezentowanie klientów przed instytucjami państwowymi takimi jak Urząd Skarbowy czy Zakład Ubezpieczeń Społecznych to główna oferta biura rachunkowego EVA.


Prowadzenie małych i dużych przedsiębiorstw 

Ta kancelaria księgowa mieści się w Ząbkach pod Warszawą przy ulicy Stefana Batorego 60 i swoją ofertę kieruje przede wszystkim do przedsiębiorców, którzy prowadzą małe i średnie przedsiębiorstwa. Usługi firmy są odpowiednie zarówno dla nowo powstałych podmiotów jak i firm, które od wielu lat są obecne na rynku. Położenie biura rachunkowego jest doskonałą alternatywą dla przedsiębiorstw, które działają na północno-wschodnich terenach Warszawy oraz okolic Ząbków. Poza tym biuro oferuje możliwość odbioru dokumentów księgowych bezpośrednio z siedziby klienta lub przekazywanie ich poprzez firmy kurierskie czy pocztę. Jest to więc doskonałe rozwiązanie dla firm, które mieszczą się na terenie całej Warszawy oraz okolic.

Rozliczenia dla osób fizycznych 

Oferta kancelarii to przede wszystkim prowadzenie ksiąg rachunkowych, podatkowej księgi przychodów i rozchodów czy rozliczeń w formie ryczałt ewidencjonowanego. Oprócz tego biuro rachunkowe EVA to obsługa spraw pracowniczych związanych z naliczaniem wynagrodzeń, składek na ubezpieczenia społeczne czy podatku dochodowego. Poza tym pracownicy biura przygotowują sprawozdania statystyczne GUS oraz Intrastat, a także zeznania podatkowe i deklaracje rozliczeniowe do celów ZUS. Oprócz przedsiębiorców biuro rozlicza również osoby fizyczne nieprowadzące działalności gospodarczej.


Kancelaria Księgowa "EVA"
ul. Stefana Batorego 60
05-091 Ząbki
Tel. 731 585 085


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz