niedziela, 31 stycznia 2016

Medycyna komórkowa trafia do źródła chorób

Medycyna komórkowa

Jak walczyć z chorobami ?


Medycyna od wieków koncentruje się na zwalczaniu poszczególnych chorób. Objawy chorobowe traktowane są jako zaburzenie w funkcjonowaniu konkretnego organu. Działania lekarzy zmierzają przede wszystkim do usunięcia objawów choroby, ale pomijają ich przyczyny.

Medycyna komórkowa


Rewolucyjna medycyna komórkowa sięga w głąb ludzkiego organizmu i w leczeniu chorób nie poprzestaje na usuwaniu objawów. Zdaniem niemieckiego lekarza Dr Ratha, kluczem do powstawania wielu chorób jest złe funkcjonowanie komórek budujących poszczególne narządy. 


Medycyna komórkowa


Komórka jest podstawowym elementem budującym ludzki organizm


Wszystkie narządy zbudowane są z właściwego sobie typu komórek. Jeżeli w organizmie zaczyna brakować jakiejś substancji odżywczej- komórki nie zostają odpowiednio odżywione, a dany organ zaczyna chorować. Dlatego rozwiązanie wielu problemów zdrowotnych nie leży w usuwaniu objawów, ale skupieniu się na działaniu poszczególnych komórek. Dostarczenie wszystkich niezbędnych substancji do komórki budującej dany organ w sposób skuteczny zapobiega powstawaniu w nim stanów chorobowych.

Przed jakim chorobami możemy się ustrzec?


Nowoczesną medycyna zorientowana na leczenie komórek znajduje zastosowanie w zapobieganiu i leczeniu nowotworów, udarów, zawałów serca, a także chorób cywilizacyjnych, takich jak cukrzyca czy nadciśnienie tętnicze.
Dowiedz się więcej o medycynie komórkowej i odwiedź stronę Profilaktycznej Edukacji Zdrowia - www.edukacja-zdrowia.com/medycyna-komorkowa

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz