niedziela, 28 lutego 2016

Kancelaria Radcy Prawnego - BiłgorajRadca prawny w Biłgoraju

Radca Prawny- pomoc w każdej sytuacji

Radca Prawny Joanna Tytoń-Zaleska http://radcaprawny-bilgoraj.pl Biłgoraj, ul. Kościuszki 30.
Potrzebujesz porady z zakresu prawa rodzinnego? Masz kłopoty ze swoją firmą? A może interesuje Cię pomoc związana z prawem spadkowym? Jeśli, tak to mamy dla Ciebie ciekawą propozycję. Profesjonalny radca prawny Joanna Tytoń-Zaleska jest do Twojej dyspozycji.

Naszą kancelarię otworzyliśmy z myślą o osobach prywatnych i podmiotach gospodarczych

Do nas można się zgłosić z każdym problemem prawnym. Zakres naszego działania jest bardzo duży. Możemy jedynie udzielić konkretnej wskazówki, ale możemy także reprezentować Was w sądzie, lub przygotować stosowne pisma procesowe. Nasze porady prawne są profesjonalne, bo zespół naszych pracowników ciągle zdobywa nową wiedzę i doświadczenie. Lubimy podnosić sobie poprzeczkę i chętnie pomożemy Wam rozwiązać problemy z zakresu prawa rodzinnego, lub cywilnego.

Profesjonalny zakres usług prawnych
Składamy pozwy, podpowiadamy i reprezentujemy klientów w sądach. Jeżeli będziecie mieć jakieś wątpliwości, to chętnie je rozwiejemy. W zakres naszej działalności wchodzi także pomoc w odzyskiwaniu długów. Radca prawny w Biłgoraju przygotuje pismo wzywające dłużnika do zapłaty, pomoże w postępowaniu egzekucyjnym i upadłościowym.


KONTAKT:
Radca Prawny Joanna Tytoń – Zaleska 
Biłgoraj, ul. Kościuszki 30 
Czynne Pon - Pt: 9:00 – 17:00

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz