piątek, 6 maja 2016

Najlepszy weterynarz w Rzeszowie

Zastanawiają się Państwo, jaki jest najlepszy weterynarz w Rzeszowie? Jesteśmy przekonani, że o zdrowie i dobre samopoczucie Państwa pupila najlepiej zadba nasza lecznica dla zwierząt w Rzeszowie.

Dlaczego jednak powinni Państwo zaufać właśnie nam? 


Jesteśmy grupą wykwalifikowanych i doświadczonych weterynarzy, ale przede wszystkim prawdziwymi miłośnikami zwierząt. Są naszą pasją, bardzo ważną częścią życia. Nie wyobrażamy sobie domu bez nich, dlatego tak dobrze rozumiemy Państwa troskę o własne zwierzę. Niezależnie od tego, z jakim problemem się Państwo do nas zwrócicie. Zajmujemy się m.in. odrobaczaniem, wykonywaniem szczepień, położnictwem, stomatologią, posiadamy w pełni wyposażone laboratorium diagnostyczne.

weterynarz Rzeszów


Wachlarz naszych usług jest naprawdę bardzo szeroki. Moglibyśmy tak wymieniać jeszcze długo, ale równie dobrze możemy napisać: jesteśmy do Państwa dyspozycji w dosłownie każdej sytuacji, w której potrzebne jest wsparcie weterynarza. To właśnie dlatego nasz gabinet weterynaryjny w Rzeszowie cieszy się wśród właścicieli zwierząt tak pozytywnymi opiniami. 

Pomogliśmy wrócić do zdrowia i dobrego samopoczucia już wielu zwierzętom, z chęcią pomożemy również Państwa pupilowi. Dlatego już dzisiaj zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej lecznicy dla zwierząt. 

Jeśli natomiast wcześniej chcą Państwo dowiedzieć się o nas czegoś więcej, polecamy Państwu naszą stronę internetową. Do zobaczenia!

Przychodnia Weterynaryjna Zalesie
ul. Łukasiewicza 2B, Rzeszów
Tel. 17 85 85 855


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz