czwartek, 12 maja 2016

Magdar - prywatny detektyw

Magdar to prywatny detektyw w Poznaniu, który świadczy swoje usługi na terenie całego kraju, a także poza jego granicami. Biuro detektywistyczne podchodzi profesjonalnie do każdego zlecenia, dzięki czemu możliwe jest osiągnięcie najlepszych efektów.

 biuro detektywistyczne


Pracownicy biura to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, którzy gwarantują dyskrecję podczas wykonywania swoich czynności. Usługi prezentowane przez biuro to przede wszystkim sprawy związane z udowadnianiem zdrady małżeńskiej czy partnerskiej, poszukiwanie osób zaginionych, a także ustalanie miejsce pobyty, posiadanego majątku czy źródeł pochodzenia dochodu konkretnie wskazanej osoby. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu pod adresem:


Magdalena Pławińska
Telefon: 795921021
E-mail: magdar@interia.eu
http://www.detektywmagdar.pl

al. Karola Marcinkowskiego 2a/3
61-745 Poznań


Detektyw Magdar świadczy również usługi przeznaczone dla firm, które obejmują między innymi możliwość weryfikacji dokumentów, sprawdzania wiarygodności kontrahentów i pracowników, a także weryfikacja zwolnień lekarskich. Kontakt z biurem możliwy jest za pośrednictwem strony internetowej, na które znaleźć można adres mailowy oraz numer telefonu do biura lub skorzystać ze specjalnego formularza.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz