wtorek, 24 maja 2016

Bumerang Bus - wynajem autokarów

Bumerang Bus to firma z doświadczeniem i pasją. Na rynku działamy od roku 1997, ciesząc się zaufaniem Klientów. Jesteśmy firmą rodzinną, która dużą wagę przywiązuje do komfortu i bezpieczeństwa pasażerów. Dlatego też zatrudniamy wyłącznie doświadczonych kierowców, którzy posiadają wszelkie potrzebne uprawnienia do prowadzenia pojazdów.Domena Bumerang Bus to przewozy autokarowe, dlatego nasze busy jeżdżą zarówno na trasach krajowych, jak i międzynarodowych.

Oferta i zakres działalności


Nasza oferta kierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i do firm. W jej ramach mogą liczyć Państwo na wynajem busów zarówno na trasy krajowe, jak i międzynarodowe. Nasze autobusy jeżdżą na stałych trasach, istnieje również możliwość wynajęcia nas na specjalne okoliczności typu wesele, wycieczka zorganizowana, imprezy okolicznościowe, etc. 

Nasze standardy


Zapewniamy bezpieczeństwo jazdy oraz wysoki standard usług. Dla Państwa wygody oddaliśmy najlepsze samochody w swojej klasie takich marek jak Mercedes-Benz, Iveco oraz MAN. Dbamy o to, by nasza firma gwarantowała przewozy na miarę Państwa oczekiwań, dlatego zapewniamy najwyższe europejskie standardy, którym sprosta zarówno flota, jak i zawodowi kierowcy

Zapraszamy do kontaktu: 

Andrzej Siebuła 
Przewozy Autokarowe
Świerkowa 5
27-300 Lipsko
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz