środa, 3 sierpnia 2016

Szkoła makijaży zrobi z ciebie specjalistę

Tylko rok wystarczy, abyś zdobył wiedzę i nabył umiejętności, które pozwolą ci rozpocząć nowy etap w twoim zawodowym życiu. Dzięki Laboratorium stylu Stylab staniesz się specjalistą od stylizacji, makijażu, czy też charakteryzacji.
Wystarczy, że zapiszesz się na dostępne kursy, które oferuje szkoła makijażu, czy też stylizacji i wybierzesz swój stopień zaawansowania, jaki będzie ci najbliższy. W ten sposób zajęcia, na które będziesz uczęszczać sprawią ci całkowitą satysfakcje i będą dopasowane do twoich dotychczasowych umiejętności. Warto podkreślić, że kursy, które organizuje szkoła stylizacji Stylab, jak i makijażu, organizowane są w trzech dostępnych trybach: stacjonarnym, wieczornym oraz zaocznym. W ten sposób chcemy podkreślić, jak bardzo ważne są dla nas potrzeby naszych uczniów. Słyniemy również z idealnie dobranego grona osób prowadzących lekcje, które są najlepsze w swojej branży i pragną przekazać swoją wiedzę takće wam.


Szkoła stylizacji i makijażu - Stylab 

Organizowane przez nas zajęcia to kursy makijażu w Trójmieście dla kreatywnych oraz po prostu kursy makijażu, czy kursy stylizacji. Idąc dalej w kierunku dbania o wasze potrzeby, chcemy podkreślić, że szczególnie ważne jest dla nas podejście praktyczne, toteż oferujemy ponad połowę zajęć w formie praktyk. Wszystko po to, abyś był lepiej przygotowany do wyzwań, jakie mogą na ciebie czekać w życiu zawodowym.

Laboratorium stylu Trójmiasto
ul.Doki 1, 80-958 Gdańsk
II piętro, pok. 213 w Budynku Dyrekcji
509 78 55 33


Każda zainteresowana osoba na naszej stronie internetowej www.kursymakijazutrojmiasto.pl znajdzie wszelkie informacje na temat innych nurtujących cie kwestii.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz