czwartek, 9 czerwca 2016

Wulkanizacja taśm przenośnikowych

Pilnie poszukujesz firmy w ofercie której znajduje się wulkanizacja taśm przenośnikowych? Chcesz,aby była ona rzetelna i gwarantowała Ci najwyższą jakość świadczonych usług? Jeżeli tak lepiej trafić nie mogłeś i musisz koniecznie zapoznać się z naszą ofertą! 

Profesjonalny serwis i pomoc w każdej sytuacji!

Firma Thor istnieje na rynku od wielu lat i dzięki naszemu doświadczeniu oraz grupie wykwalifikowanych pracowników możemy zapewnić Cię, że wybierając nas otrzymasz profesjonalny serwis i pomoc w każdej sytuacji! Świadczymy usługi takie jak: wulkanizacja taśm przenośnikowych, klejenie taśm metodą na zimno, naprawa wszelkich uszkodzeń na taśmach, montaż taśm przenośnikowych, oklejanie bębnów napędowych, sprzedaż nowych i używanych taśm przenośnikowych. 
Najważniejszym motto naszej firmy jest zadowolenie klientów ze świadczonych przez nas usług dlatego działamy szybko, rzetelnie i sprawnie, świadcząc nasze usługi 24 godziny na dobę i przez 7 dni w tygodniu! Nie zastanawiaj się dłużej i skorzystaj z naszej oferty już dziś! Przemawia za nami doświadczenie oraz rzesza zadowolonych i wiernych klientów, którzy zawsze wypowiadają się o nas w samych superlatywach! Dołącz do nich również i Ty, a z pewnością będziesz zadowolony z usług naszej firmy!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz